Jmenujeme se Radka a Martin Tučkovi.

Naše Chata Vám nabízí luxusní dovolenou plnou zážitků takřka na samotě. Nachází se v obci Volfartice, 8km severozápadně od města Česká Lípa. Středem obce a v těsné blízkosti chaty protéká potok Libchava. Kapacita ubytování je max 5 osoby.

Kromě krásné přírody je zde i spousta turistických
a cyklistických tras, které vám umožní poznat opravdu nádherná místa v našem kraji. Nad chatou vede cyklostezka, po které se dostanete do České Lípy nebo na opačnou stranu na národní přírodní památku Panskou skálu (597m.n.m.). V létě si zde pěkně zahoubaříte, nasbíráte si borůvky na koláč, lipový květ na čaj... A i v zimě si přijdete na své na běžkách ( po cyklostezce ) nebo na lyžích v nedalekém lyžařském středisku Prácheň, Jiřetíně pod Jedlovou aj.

 V těsné blízkosti chaty je náš ranč s koňmi, ovcemi, krávou
a psy. Po domluvě lze udělat prohlídku ranče, vyzkoušet si práci na ranči, ukázat práci pasteveckého psa s ovcemi, povozit se na jízdárně na našich hodných a vychovaných koních. Také lze domluvit vyjížďku po okolí.

Na své si u nás přijdou i náruživý rybáři. Na ranči máme 3  rybníky, kde jsou převážně kapři, ale najdou se tam i líny, amuři a ,,drobotina" Jeden rybník je pstruhový.